Skąd dowiedziałeś sie o naszej stronie?
INFO
  • Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Jaki wybrać liquid do e-papierosa?

- PORADY -

 

Jaki liquid do e-papierosa wybrać?

 

Zasadą jest to, że na początku nie eksperymentujemy ze smakami, tylko wybieramy liquid jak najbardziej zbliżony do samku papierosów, jakie do tej pory paliliśmy: jeżeli paliliśmy smaki tytoniowe, to wybieramy któryś z liquidów o smaku tytoniowym. Jeżeli papierosy miały smak mentholowy, to liquidy również  wybieramy mentholowe.

Po jakimś czasie, gdy już będziemy mieli pewnośc, że nie ciągnie nas do papierosów tradycyjnych, możemy dodawać krople innych smaków: np. świetne połączenia tworzą, kawa z odrobiną whisky, menthol z odrobiną wiśni, czarna herbata angielska.

 

PRODUCENT I CENA:

 

Z liquidami jest trochę jak z winem - im droższe, tym smaczniejsze i szlachetniejsze. Nie polecamy liquidów najtańszych, są często zbyt rozrzedzone i w efekcie mogą doprowadzić do wylewania a nawet uszkodzenia e-papierosa

 

 

MOC.

 

Na początek dobieramy olejki z zawartością nikotyny stosowną do ilości obecnie wypalanych papierosów tradycyjnych (przy czym nie jest istotne jaka zawartość nikotyny jest podana na paczce papierosów oraz to, czy są to papierosy typu R1, czy superslimy).

Moc sugerowana przez Sigaro:

 

- osoby palące 30-40 tradycyjnych papierosów dziennie powinny wybrać liquid o zawartości nikotyny 24mg/ml

-osoby palące 20 tradycyjnych papierosów dziennie powinny wybrać liquid o zawartości nikotyny 18mg/ml

osoby palące 10-15 tradycyjnych papierosów dziennie powinny wybrać liquid o zawartości nikotyny 14mg/ml

osoby palące poniżej 10  tradycyjnych papierosów dziennie powinny wybrać liquid o zawartości nikotyny 6 lub 11 mg/ml

Po jakimś czasie, nasz organizm sam zacznie się domagać zmniejszenia zawartości nikotyny. Wówczas przechodzimy na poziom niższy itd. Gdy zejdziemy najniżej (6-2mg/ml) wówczas możemy zdecydować, czy przechodzimy zupełnie na liquidy beznikotynowe czy pozostajemy przy nikotynowych, ale o najniższym stężeniu. Jeżeli wybierzemy przejście na liquidy beznikotynowe, to któregoś dnia zorientujemy się, że e-papieros już nie jest nam potrzebny. Jeżeli pozostaniemy przy najsłabszych liquidach, wówczas będziemy mogli używać e-papierosa np. przy piciu kawy, na spotkaniach, ale nasz stopień uzależnienia od nikotyny będzie niski.

 

 

 

(Kopiowanie całości lub fragmentów materiałów zawartych w tym serwisie bez zgody Sigaro.pl jest zabronione!)


 

 

Produkty pasujące:

Artykuły o elektronicznym papierosie