Skąd dowiedziałeś sie o naszej stronie?
INFO
  • Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Praktyczna instrukcja składania i użytkowania Volish Ego3 TANK

- PORADY -

Volish Ego3 to najlepszy papieros elektroniczny z jakim miałem do czynienia. Bezawaryjny i niemal niezniszczalny. Aby cieszyć się nim jak najdłużej, zapraszam do przeczytania instrukcji poprawnego złożenia i użytkowania Volish Ego3.

 

 

Oto pudełko oryginalnego e-papierosa Volish Ego3 (wersja pojedyńcza).

 

 

Po otwarciu pudełka i wyjęciu górnego poziomu ukazują się nam:

  • bateria Volish
  • dwie osłonki: osłonka atomizera Ego TANK3 (to ta z chromowanym pierścieniem) i osłonka kartomizera (przyda się nam później)
  • opakowanie zespołów grzejnych
  • instrukcja obsługi
  • gwarancja
  • informacja o liquidach
  • wizytówka Sigaro

Poniżej widzimy dodatkowe dwa pudełka: zawierają ładowarkę i ważne akcesoria.

 

 

Zawartość opakowania z akcesoriami:

 

Po lewej stronie liquidu (płynu) ułożyłem elementy potrzebne do zestawu BEZWATKOWEGO. Są to:

  • 3 ustniki (kartridże TANK)
  • 3 gumowe zatyczki (w folii pod kartridżami - zwykle również są dokładane przez producenta).

 

Po prawej stronie liquidu ułożyłem kartomizer napełniony liquidem  (świadczą o tym napisy na folii określające smak i zawartość nikotyny). UWAGA! Zawartość zestawów różnych wersji Ego3 może się różnić od zawartości oposywanej.

 

Składamy SYSTEM BEZWATKOWY:

 

Potrzebne nam będą:

 

bateria, osłona atomizera TANK wraz z chromowanym pierścieniem, jeden element grzejny, jeden kartridż i jedna zatyczka gumowa (jak na zdjęciu poniżej)

 

 

Odrywamy folię zabezpieczającą i wyjmujemy jeden system grzewczy. Wycieramy go z płynu technicznego i upuszczamy na końcówkę 2 krople liquidu.

 

 

Teraz lekko wciskamy go w pierścień z gwintem i wkręcamy w tuleję atomizera

 

 

 

Srebrny pierścień należy dokręcić do końca tak, by pomiędzy pierścieniem a tuleją atomizera nie było żadnych szczelin. Jeżeli jest z tym problem, to należy wszystko rozkręcić i złożyć ponownie.

 

 

Teraz przygotujmy kartridż TANK i gumową zatyczkę (zdjęcie poniżej).

 

 

Kartridż wyjmujemy z folii ochronnej i zdejmujemy gumową osłonę (już nam nie będzie potrzebna). Otwieramy kartridż jak na zdjęciu poniżej. Kapselek zwykle siedzi dosyć mocno, dlatego przy zachowaniu ostrożności można pomóc sobie jakimś ostrym narzędziem (ja zwykle używam w tym celu końcówki nożyczek).

 

Wlewamy do kartridża liquid

 

 

(dla pokazania ilości liquidu jaki zwykle nalewam, użyłem przeźroczystego kartridża). Następnie zatykamy kartridż gumową zatyczką (jeżeli była w zestawie) lub plastikowym kapselkiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kartridż wkładamy do atomizera a atomizer przykręcamy do baterii. Teraz możemy wyrównać kartridż obracając go wokół jego osi.

 

Sprzedawane zestawy zwykle mają zablokowane baterię. Aby ją odblokować należy szybko, 5-ciokrotnie nacisnąć jej przycisk. Potwierdzenie odblokowania jest sygnalizowane błyśnięciami przycisku. Teraz możemy już "zapalić". W tym celu naciskamy przycisk baterii i delikatnie się zaciągamy. UWAGA! Mocne, nerwowe zaciąganie się lub WYŁĄCZNIE PRZYCISKU w trakcie zaciągania się zwykle kończy się tym, że po kilku godzinach atomizer  "wylewa". Aby tego uniknąć, należy zaciągać się powoli i wyłączać przycisk baterii ok. 1sek.  PO  zaciągnięciu się.

 

 

 

Uruchamiamy epapieros w wersji z kartomizerem:


Rozcinamy folię kartomizera i zdejmujemy chroniące go gumowe osłonki. Dokręcamy do baterii i nakręcamy osłonkę. Papieros jest gotowy do użycia (w tej wersji ma taki właśnie kształt). Naciskamy przycisk baterii i delikatnie się zaciągamy.

 

 

Uzupełnianie kartomizerów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kartomizery, po ich wyczerpaniu, można jeszcze kilkukrotnie napełnić. W tym celu wyjmujemy z nich białą, żelową "zatyczkę" i nasączamy watkę liquidem. Liquid powinno się wlewać powoli, po ściance kartomizera tak, by nie wpłynął do białej rurki znajdującej się po środku. Jeżeli tak się zdarzy, po zakończeniu napełniania, należy kartomizer odkręcić i "przedmuchać" pozbywając się zawartości z rurki. Dokręcamy kartomizer do baterii i nakręcamy osłonkę. Papieros jest gotowy do użycia. Naciskamy przycisk baterii i delikatnie zaciągamy się.

 

Uwaga: Dołączone Kartomizery DUAL są PUSTE, co oznacza, że przed użyciem należy je napełnić liquidem.

 

Producenci epapierosów zawsze oznaczają swoje produkty. Elementy napełnione posiadają nalepki, np. MB HI - oznacza smak zbliżony do Marlboro o zawartości nikotyny HI 18mg/ml.

 

 

(Kopiowanie całości lub fragmentów materiałów zawartych w tym serwisie bez zgody autora jest zabronione!)