Skąd dowiedziałeś sie o naszej stronie?
INFO
  • Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Jak reaguje organizm po przejściu na e-palenie?

- PORADY -

Jeżeli jest to dobry model e-papierosa, to bardzo łatwo. Odbywa się to bez żadnego wysiłku, wyrzeczenia ani dyskomfortu uzytkownika.

Jeżeli jest to kiepski model e-papierosa, wówczas uzytkownicy "dopalają" jeszcze zwykłymi papierosami. W takiej sytuacji bardziej mamy do czynienia z ograniczeniem palenia tradycyjnych papierosów niż całkowitym przejściem na e-palenie.

 

Jak reaguje organizm po przejściu na e-palenie?

 

Organizm reaguje dokładnie tak, jak osoby która "rzuciła" palenie: oczyszczają się płuca i oskrzela (może pojawiać się przejściowy kaszel), poprawia się cera, wybielaja się zęby, poprawia węch i smak. Podobnie jak u osób niepalących, pojawia się dyskomfort podczas przebywania w zadymionym pomieszczeniu.

 

Czym e-palenie różni się od "rzucenia palenia"?


Osoby "rzucajace" palenie czują dyskomfort spowodowany "głodem nikotynowym" - mają zawroty i bóle głowy, problemy z koncentracją, wzmożony apetyt, bóle w klatce piersiowej. Powyższe objawy nie występują przy zmianie sposobu palenia na e-palenie.